Un tânăr din satul Băcioii Noi a dispărut acum 5 zile, după ce a lăsat un mesaj de adio. „Vreau să îmi cer iertare de la toți. Astăzi a fost ultima mea zi printre oameni, de mâine voi fi printre îngeri”, se arată în mesajul postat pe pagina de facebook a tânărului. Potrivit rudelor acestuia, băiatul a dispărut în noaptea din duminică, 16 iulie. Ultima dată, acesta a fost văzut în drum spre casă.
![](https://cdn.digita.media/unimedia/media/2023-07-21/cz-64ba23aed98171.08905451.jpg)
„Vreau să îmi cer iertare de la toți. Astăzi a fost ultima mea zi printre oameni, de mâine voi fi printre îngeri. Imi cer iertare de la toți cei pe care i-am supărat cu ceva. Imi cer iertare de la cei ce mi-au oferit iubire. Imi cer iertare de la cei care mi-au fost alături când am avut nevoie. Știu că la mulți dintre voi i-am fost mai mult decât prieten, dar asta e viața, un om pleacă, altul vine”, a scris Pavel.
Rudele lui Pavel îl caută și roagă persoanele care dețin informații despre locul aflării ultimului să apeleze la numărul de telefon 069925693 sau la poliție.